Перелік публікацій автора - Наталя Біловицька

Ірина Ковальова – видатний український археолог

Вона бачила легендарного Д. Яворницького, спілкувалась із загадковим вченим, письменником і розвідником В. Петровим, відкрила таємничі сторінки історії…

У жорнах голодоморів. Свідчить Борис Матющенко

Письменник і журналіст Борис Матющенко вважав, що голодомори на Дніпропетровщині, організовані радянською владою, мали придушити українське селянство.

Полетіти на Місяць: про що Корольов домовився з Янгелем

Про участь у радянській місячній програмі дніпровських ракетників розповідає один із провідних розробників посадкового блоку місячного корабля Микола Лемех.

Сергій Нігоян – вірменський юнак з українським серцем

22 січня 2014-го, у День соборності України, Сергій Нігоян відкрив трагічний відлік Небесної Сотні.

Сашко Черніков - позивний «Репортер».

Журналіст Олександр Черніков загинув 22 січня 2015-го поблизу Донецького аеропорту, прикриваючи відхід бойових товаришів під обстрілом російських танків.

Як Олександр Біличенко став Олесем Гончаром

Олександра Сова багато років ревно зберігала пам’ять про свого видатного брата і невтомно розповідала численним гостям про його життя.

Як відправляли Гагаріна у космос – розповідь очевидця

60 років тому людина вперше полетіла в космос. Дніпровець Володимир Недобєжкін був свідком і учасником цієї події.

Михайло Янгель: сенс життя – служити народу

110 років тому народився видатний радянський вчений українського походження, конструктор ракетно-космічної техніки і засновник дніпровського КБ «Південне».

Адміністративно-територіальні історії Дніпропетровщини

1932 року постановою Президії ЦВК СРСР в Україні було створено п’ять нових адміністративно-територіальних одиниць, серед них і Дніпропетровська область.

«Доктор Парадокс» – Віктор Петров (Домонтович)

Постать Віктора Петрова, напевно, одна з найцікавіших серед української радянської інтелектуальної еліти першої половини ХХ сторіччя.

Чорнобиль. Спогади ліквідатора з Дніпра Олександра Железнякова

1986 року він проводив радіаційну розвідку на даху третього блоку Чорнобильської АЕС. П’ятірку добровольців-розвідників згодом назвали групою смертників.

Марлен Матус – «лицар сумного образу»

Марлен Матус – засновник і художній керівник першого в СРСР і єдиного в Україні знаменитого дитячого кіноцентру «Веснянка».

Історії кохання в селі Коханівка

Історія села Коханівка в долях його мешканців.